Zažádejte si o slevu

Pro úspěšnou registraci je nutné uvést datum narození!
Zadejte prosím datum narození.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro účely provedení registrace. S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, i Nařízení (EU) 2016/679.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, informací o novinkách a dárkových programech.


O TianDe

TianDe

Korporace zdraví a krásy TianDe byla založena v roce 2007 v Rusku. Pro zakladatele TianDe se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu, a to vše najdeme mezi základními kameny TianDe.

V České republice je TianDe zastoupeno od března roku 2012. Oblíbenost v evropských zemích neustále roste.

Další důležitou součástí korporace TianDe je Altaj. Pohádkové území s množstvím náboženských památek a posvátných míst. Altaj je malebnou domovinou TianDe. Přímo z Altaje, na jednom z nejkrásnějších a ekologicky nejčistších koutků naší planety, "pochází" naše výrobky tianDe.

Jsme přesvědčeni, že v přírodě lze najít vše nezbytné pro zdraví i krásu člověka. Proto při výrobě produktů TianDe jsou používány unikátní přírodní ingredience. Abychom uchovali všechny užitečné vlastnosti přírodních složek, které tianDe obsahuje a předali je lidem, snažíme se při výrobě produktů používat ty nejmodernější technologie.

Korporace TianDe se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.

Produkce TianDe je dnes zastoupena v 32 zemích světa. V České republice oblíbenost TianDe neustále stoupá!

Podle strategie rozvoje korporace bude TianDe do roku 2020 celosvětově proslulou značkou a její produkce bude snadno dostupná pro všechny obyvatele naší planety.

Kosmetické přípravky TianDe představují syntézu nejnovějších vědeckých úspěchů a staletých zkušeností tradiční čínské medicíny. Tajemství orientálních léčitelů vyvolávají opravdové nadšení vědců a lékařů na celém světě. V arzenálu tradiční čínské medicíny se nachází víc než 5 tisíc "léčivých" složek rostlinného a živočišného původu.

Mnohé z nich jsou jedinečné svým účinkem, čímž jsou velmi ceněny na Západě i v Evropě: ženšen, housenice čínská (cordyceps), zelený čaj, lesklokorka lesklá (houba lingzhi), houževnatec jedlý (houba shiitake), placenta, a další.

Starobylé recepty čínské medicíny, zdokonalované v průběhu pěti tisíciletí, získávají ve spojení s moderními technologiemi větší efektivitu, což umožňuje řešit ty nejsložitější kosmetické úkoly.

Kosmetické produkty TianDe se vyrábějí v těch největších čínských závodech v souladu se světovými standardy kvality (ISO 9001:2002 a GMP).

Představte si, že kosmetické složky jsou živé předměty. Když se octnou v kelímku s krémem nebo pleťovým tonikem, začínají spolu komunikovat a vzájemně na sebe působit. Z takové komunikace se rodí to nové, čehož by ani při nejlepší vůli nedosáhla žádná ze složek sama o sobě. Podobá se to na hru symfonického orchestru: hudba, která se zrodila díky harmonické hře 100 hudebníků, je něčím mnohem větším než jen pouhou směsicí zvuků. A ani jeden hudebník nedokáže sám zreprodukovat takové znění. Tento příklad ilustruje princip synergie, jenž je základem produkce TianDe. Složení různých komponentů v kosmetických kompozicích TianDe nevytváří pouhý součet, nýbrž zcela novou kvalitu, která zaručuje největší možnou efektivitu přípravků TianDe.

Kosmetické linie společnosti TianDe jsou založeny na systematickém přístupu k zachování krásy pokožky. Povrchová očista, systematické hloubkové čištění, tonizace, hydratace a ochrana, které potřebuje mladá kůže, jsou postupem času doplněny o procedury intenzivní výživy, obnovy kožní pokrývky na buněčné úrovni a liftingu. Recept každého přípravku se vypracovává s ohledem na typ kůže, její citlivost, věk a existující problémy. Pečujte o sebe s pomocí kosmetických produktů TianDe a následujte hlavní trend krásy a mládí. Vaše kůže si to zaslouží!

Kosmetické produkty TianDe jsou zaměřeny na podporu a obnovu vlastních funkčních mechanismů kůže. Jsou povolány, aby zvýšily její ochranné funkce, nikoliv prováděly tuto práci místo ní. Toho je dosaženo pomocí obnovy přírodní rovnováhy, posílením imunity a obranných funkcí kůže. Působit na na příčinu, ne na následek problému ? to je princip, na němž staví tradiční čínská medicína. Samostatně se vypořádat s poruchami životních procesů kůže pomáhají kosmetologické programy na bázi fytoochranných komplexů, rostlinných bioproteinů a ceramidů, mořských biokomplexů, peptidů a spousty dalšího.

 

Kosmetika TianDe – katalog TianDe naleznete zde:   KATALOG TianDe

Registrace TianDe , sleva TianDe zde:  REGISTRACE TianDe

Blog kosmetika TianDe zde:  www.TianDe.info …


Seznamte se s našimi produkty tianDe

Spojení moderní technologie a starodávných receptur čínské medicíny
Slaviton - TianDe

Slaviton - TianDe

Altaj je jedinečné místo. Jeho území je zařazeno do seznamu UNESCO jako jeden z málo...

Peeling na obličej Tibetian Herbs TianDe

Peeling na obličej Tibetian

Peeling na obličej Tibetian Herbs TianDe - síla rostlinPeeling šetrně a hloubkově čiští...

Maska na pokožku kolem očí na vrásky se 100% kolagenem tianDe

Maska na pokožku kolem očí na

Maska na pokožku kolem očí na vrásky se 100% kolagenem - pro hladkost a pružnost kůže -...

Intenzivní komplex na pokožku kolem očí Tibetian Herbs TianDe

Intenzivní komplex na pokožku

Intenzivní komplex pro pokožku kolem očí TianDe - to jsoudva přípravky v jednom: maska na...