Zažádejte si o slevu

Pro úspěšnou registraci je nutné uvést datum narození!
Zadejte prosím datum narození.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů.
O TianDe

TianDe

Korporace zdraví a krásy TianDe byla založena v roce 2007 v Rusku. Pro zakladatele TianDe se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu a to vše najdeme mezi základními kameny TianDe.

 

V České republice je TianDe zastoupeno od března roku 2012 a její oblíbenost v evropských zemích neustále roste. U nás TianDe nejvíce roste poslední rok.

Další důležitou součástí značky TianDe je Altaj. Pohádkové území s množstvím náboženských památek a posvátných míst je malebnou domovinou TianDe. A přímo zde, na jednom z nejkrásnějších a ekologicky nejčistších koutků naší planety, se nyní vyrábí výrobky TianDe 

Jsme přesvědčeni, že v přírodě lze najít vše nezbytné pro zdraví a krásu člověka. Proto při výrobě produktů TianDe jsou používány unikátní přírodní ingredience. Abychom uchovali všechny užitečné vlastnosti přírodních složek a předali je lidem, snažíme se při výrobě produktů používat ty nejmodernější technologie.

Podniky, které vyrábí výrobky TianDe, se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.

Produkce TianDe je dnes zastoupena v 32 zemích světa. V České republice oblíbenost TianDe neustále roste!

Podle strategie rozvoje korporace bude TianDe do roku 2020 celosvětově proslulou značkou a její produkce bude snadno dostupná pro všechny obyvatele naší planety.

Kosmetické přípravky TianDe pro péči o pokožku obličeje

Kosmetické přípravky TianDe představují syntézu nejnovějších vědeckých úspěchů a staletých zkušeností tradiční čínské medicíny. Tajemství orientálních léčitelů vyvolávají opravdové nadšení vědců a lékařů na celém světě a svou efektivitou předčí mnohé ze současných farmakologických preparátů a léčebných procedur. V arzenálu tradiční čínské medicíny se nachází víc než 5 tisíc léčivých složek rostlinného a živočišného původu.

Mnohé z nich jsou jedinečné svým účinkem, čímž jsou velmi ceněny na Západě i v Evropě: ženšen, housenice čínská (cordyceps), zelený čaj, lesklokorka lesklá (houba lingzhi), houževnatec jedlý (houba shiitake), placenta, a další.

Starobylé recepty čínské medicíny, zdokonalované v průběhu pěti tisíciletí, získávají ve spojení s moderními technologiemi větší efektivitu, což umožňuje řešit ty nejsložitější kosmetické úkoly.

Kosmetické produkty TianDe se vyrábějí v těch největších čínských závodech v souladu se světovými standardy kvality (ISO 9001:2002 a GMP).

Představte si, že kosmetické složky jsou živé předměty. Když se octnou v kelímku s krémem nebo pleťovým tonikem, začínají spolu komunikovat a vzájemně na sebe působit. Z takové komunikace se rodí to nové, čehož by ani při nejlepší vůli nedosáhla žádná ze složek sama o sobě. Podobá se to na hru symfonického orchestru: hudba, která se zrodila díky harmonické hře 100 hudebníků, je něčím mnohem větším než jen pouhou směsicí zvuků. A ani jeden hudebník nedokáže sám zreprodukovat takové znění. Tento příklad ilustruje princip synergie, jenž je základem produkce TianDe. Složení různých komponentů v kosmetických kompozicích TianDe nevytváří pouhý součet, nýbrž zcela novou kvalitu, která zaručuje největší možnou efektivitu přípravků TianDe.

Kosmetické produkty TianDe jsou zaměřeny na podporu a obnovu vlastních funkčních mechanismů kůže. Jsou povolány, aby zvýšily její ochranné funkce, nikoliv prováděly tuto práci místo ní. Toho je dosaženo pomocí obnovy přírodní rovnováhy, posílením imunity a obranných funkcí kůže. Působit na na příčinu, ne na následek problému ? to je princip, na němž staví tradiční čínská medicína. Samostatně se vypořádat s poruchami životních procesů kůže pomáhají kosmetologické programy na bázi fytoochranných komplexů, rostlinných bioproteinů a ceramidů, mořských biokomplexů, peptidů a spousty dalšího.

Kosmetické linie společnosti TianDe jsou založeny na systematickém přístupu k zachování krásy pokožky. Povrchová očista, systematické hloubkové čištění, tonizace, hydratace a ochrana, které potřebuje mladá kůže, jsou postupem času doplněny o procedury intenzivní výživy, obnovy kožní pokrývky na buněčné úrovni a liftingu. Recept každého přípravku se vypracovává s ohledem na typ kůže, její citlivost, věk a existující problémy. Pečujte o sebe s pomocí kosmetických produktů TianDe a následujte hlavní trend krásy a mládí. Vaše kůže si to zaslouží!

 

 

Kosmetika TianDe – katalog TianDe naleznete zde:   KATALOG TianDe

Registrace TianDe , sleva TianDe zde:  REGISTRACE TianDe

Blog kosmetika TianDe zde:  www.TianDe.info …


Seznamte se s našimi produkty

Phasellus, nunc tristique ultricies platea.
Solná koupel na nohy Čínské bylinky TianDe

Solná koupel na nohy Čínské

Solná koupel na nohy Čajovníkový strom TianDe (Tea Tree), obsah 50gSolné koupele Master...

Intenzivní komplex na pokožku kolem očí Tibetian Herbs TianDe

Intenzivní komplex na pokožku

Intenzivní komplex pro pokožku kolem očí TianDe - to jsoudva přípravky v jednom: maska na...

Čelenka na vlasy TianDe

Čelenka na vlasy TianDe

Čelenka na vlasy TianDe - Jemná bavlněná čelenka -  pohodlný a praktický doplněk, který...

Tělový krém TEKUTÁ NÁPLAST TianDe - pro Váš sebejistý pohyb - TianDe

Tělový krém TEKUTÁ NÁPLAST

Tělový krém TEKUTÁ NÁPLAST TianDe - pro Váš sebejistý pohybCelý náš život se skládá z...