Zažádejte si o slevu

Pro úspěšnou registraci je nutné uvést datum narození!
Zadejte prosím datum narození.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro účely provedení registrace. S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, i Nařízení (EU) 2016/679.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, informací o novinkách a dárkových programech.


Registrace tianDe pro celou ČR i SR.

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte mi

Zavolejte a můžete se zeptat na to, co Vás právě teď zajímá! Je to nejrychlejší způsob, jak dostat odpovědi na Vaše otázky.

V případě spolupráce nebo jen registrace pro osobní potřebu přistupuji ke každému individuálně, kdy se věnuji jen dle Vašich potřeb a požadavků. Mám svoji práci velmi ráda a ne každý může říci: Moje práce je i mým koníčkem.

Volat můžete v pracovní dny 10-18hod., budu se Vám ráda věnovat. Na facebook a email pište kdykoliv. Odpovím hned, jak to bude možné.

Přeji všem krásný den       Jana Ďurčovová, perlová ředitelka tianDe

A jak jsem se k tianDe dostala vlastně já?

TianDe jsem poznala v únoru 2017, kdy jsem řešila problém s pokožkou a ekzemem ve vlasech. Kupovala jsem již ze zoufalství všechny možné přípravky z lékárny nebo televizních reklam. Jednou jsem telefonovala s kámoškou a ta mě poradila, že se dozvěděla o kosmetice tianDe, která má šampon a balzám "houby LingZhi" a její ségra s tím má super zkušenost na ten samý problém. Říkala jsem si, že už jsem zkusila snad vše, tak jsem se rozhodla, že si pořídím zákaznickou kartičku na slevu a nakoupím tianDe. (No jasně, když je zadarmo, tak to přeci nebudu kupovat za plnou cenu ne :) :) )

Po týdnu používání jsem zjistila, že můj problém se "začíná řešit". Pracovala jsem v té době u jiné kosmetické společnosti jako týmový manažer, avšak tianDe - hlavně kvalita a účinnost těchto produktů a také možnost opravdu svobodného podnikání (nikdo Vás do ničeho nenutí), mě natolik uchvátilo, tak jsem se rozhodla, že nebudu tianDe jen používat, ale chci zde začít pracovat. Dnes vzpomínám a jsem opravdu ráda, že tomu tak bylo. Po dvou měsících jsem byla manažer tianDe, třetí měsíc ředitelka tianDe a po roce Perlová ředitelka tianDe.

Jsem pyšná na tuhle společnost. Opravdu dává mnoho možností každému a na rozdíl od jiných společností možnost rozhodnout se, jak s tianDe spolupracovat.

Někteří chtějí používat výrobky tianDe nakupovat si pro svoji osobní potřebu se slevou a získávat dárky. Mohou si objednávat dle svých potřeb a finančních možností. Takže si objednají, kdy je zrovna potřeba "doplnit koupelnu či lékárničku". Jsem k dispozici, kdykoliv je potřeba poradit či pomoci s výběrem zboží. Povídáme si buď osobně u kafíčka, což mám úplně nejraději. Samozřejmě vždy nemusíte mít čas na osobní setkání, tak mám Facebook Jana Ďurčovová,  telefon ‪775966595‬ nebo email Tiande.info@centrum.cz. Tam komunikuji se svým týmem a svými zákaznicemi.

Dalším však tato možnost sice vyhovuje, ale chtějí nakupovat ještě levněji, mít bonusové slevy a dárky navíc. Nakupují pro sebe za 1Kč (opravdu jen za jedinou korunu).

A poslední skupinka jsou například holky na mateřské nebo dámy či pánové nespokojení ve svém zaměstnání, kteří chtějí nejen první dvě zmíněné možnosti, ale chtějí mít zaměstnání snů, pracovat z domova, být svým pánem času a poznat spoustu nových lidí....

Poslední možnost jsem si vybrala já. U tianDe máme opravdu všichni možnost vybrat si, zda si nakoupím jen pro osobní potřebu nebo mě tianDe prostě baví, zamiluju se a poznávám nové. Nikdo Vás "nenutí" k ničemu, jste svobodní a hlavně používáte úplně úžasné výrobky, které za to opravdu stojí.

A co mě na této "práci" baví? Poznala jsem spoustu úžasných lidí a navázala i nová přátelství. Mám práci, která je mi zároveň velkou zábavou a koníčkem. TianDe mám moc ráda a hlavně mě baví.
Tak to je také trochu něco o mě :) Mějte moc krásný den - Vaše Jana Ďurčovová, Perlová ředitelka tianDe

Kontaktní informace

Telefon:

Jana Ďurčovová
perlová ředitelka TianDe
(+420) 775 966 595

Mapa:

Kontaktní formulář