Zažádejte si o slevu

Pro úspěšnou registraci je nutné uvést datum narození!
Zadejte prosím datum narození.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro účely provedení registrace. S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, i Nařízení (EU) 2016/679.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, informací o novinkách a dárkových programech.


Vložky tianDe - řada nefritová svěžest


Naše úžasné bylinné vložky tianDe používá stále větší množství žen. Jaké si můžete vybrat z řady nefritová svěžest?
Dámská bylinná noční vložka Nefritová svěžest maxi,
Dámské bylinné vložky Nefritová svěžest noční super,
Dámské bylinné vložky Nefritová svěžest denní super,
Denní vložky s použitím bylin Nefritová svěžest,  
Super tenké vložky s použitím bylin Nefritová svěžest,  
Dámské bylinné slipové vložky s anionty,
Denní vložky s extraktem z aloe Nefritová svěžest.

Vložky tianDe - řada nefritová svěžest
Publikováno: , www.Kosmetika-TianDe.cz

Dámská bylinná noční vložka Nefritová svěžest MAXI – spolehlivá pomoc v období menopauzy

Stane se zárukou vašeho klidu:
- při silné menstruaci,
- možných projevech inkontinence.

Fytokomplex obsažený v produktech:
- má příznivý vliv na mikroflóru,
- pomáhá odstranit diskomfort a suchost.

Menopauza je zvláštním a jedním z nejdůležitějších období v životě ženy. Noční vložky Nefritová svěžest maxi se během tohoto období stanou spolehlivými pomocníky, takže život bude stále plný štěstí a jasných barev.

Je důležité se na toto období připravit a zajistit si maximální péči. Fytokomplex obsažený ve vložkách příznivě působí na mikroflóru a pomáhá odstranit nepohodlí a suchost, stejně tak jako řešit jiné ženské problémy spojené s tímto obdobím. Díky své velikosti se noční vložky maxi stanou zárukou klidu v případě silné menstruace i možných projevů inkontinence.
 

Vaše dny: Pohodlí a spolehlivost dnem i nocí

Dámské bylinné vložky Nefritová svěžest noční super - Zdravý, hluboký a příjemný spánek dokonce i ve vašich dnech

Dámské bylinné vložky Nefritová svěžest denní super - Odstraňují bakterie a nepříjemný zápach. Dodávají pocit pohodlí a svěžesti

 

Řada Nefritová svěžest obsahuje produkty pro jakoukoliv příležitost. Všechny vložky z této řady:

 • - obsahují fytokomplex, o kterém jsme hovořili výše,
 • - mají prodyšnou vrchní vrstvu – povrch je tvořen vysoce kvalitní celulózou, která umožňuje pokožce dýchat,
 • - blokují nepříjemný zápach a pečují o vaše zdraví,
 • - mají protizánětlivé a antibakteriální účinky

Dámské bylinné vložky Nefritová svěžest denní super s pěti vrstvami a deseti ochrannými bariérami jsou spolehlivou ochranou a zdrojem sebevědomí ve vašich dnech. Vložky nezajišťují jen váš komfort, ale i odstraňují bakterie a nepříjemný zápach a dodávají pocit svěžesti.

Dámské bylinné vložky Nefritová svěžest noční super se šesti vrstvami a deseti ochrannými bariérami se postarají o váš ničím nerušený spánek. Noc je časem pro regeneraci sil a stres s sebou nic dobrého nepřinese.  

 

Každodenní jistota

 • - Denní vložky s použitím bylin Nefritová svěžest,
  - Super tenké vložky s použitím bylin Nefritová svěžest,
 • - Dámské bylinné slipové vložky s anionty,
 • - Denní vložky s extraktem z aloe Nefritová svěžest.

V řadě Nefritová svěžest naleznete několik druhů denních a slipových vložek. Každá z nich má vlastní přednosti, všechny jsou účinné a obsahují fytokomplex, který pečuje o ženské zdraví, pomáhá odstranit nepříjemný zápach, dodává svěžest a pohodlí.

 

 1. Denní vložky s použitím bylin Nefritová svěžest vám pomohou cítit se komfortně a sebejistě každý den. Plně kopírují pohyb vašeho těla, neohýbají se a nedeformují při nošení. Cokoliv budete dělat, intimka zůstane na místě. Můžete se jít zrána proběhnout, za zábavou s přítelkyněmi, večer na sportoviště. Intimka bude stále bez hnutí na svém místě. Dokonce i při sportu.

Super tenké vložky s použitím bylin Nefritová svěžest vám pomohou myslet na to hlavní! Jednoduše se přizpůsobí tvaru vašeho těla a prádla – můžete je nosit v brazilkách, tangách, kalhotkách s nohavičkami nebo v klasickém prádlu. Díky univerzálnímu tvaru se hodí k jakémukoliv tvaru kalhotek. Jsou jemné jako pokožka a dodají vám pocit komfortu a péče každý den.

Delikátní a jemné, dámské bylinné slipové vložky s anionty spolehlivě chrání před nepříjemným zápachem i pocitem nepohodlí, ale také vám dodají svěžest na celý den. Není to jen intimka! Je to unikátní hygienický produkt s integrovaným aniontovým „čipem“ pro váš maximální komfort a skvělé zdraví. Unikátní aniontový čip zlepšuje mikrocirkulaci krve, má protizánětlivé účinky a pozitivní vliv na mikroflóru; bojuje proti příčinám zánětu membrány vaginální stěny, zlepšuje vnitřní sekreci, pomáhá normalizovat a obnovovat menstruační cyklus.

Dámská bylinná slipová vložka s anionty spolehlivě drží na spodním prádle, nedeformuje se a v průběhu dne nedráždí pokožku.

 1. Pouhá zmínka o aloe přináší pocit svěžesti. Tato rostlina se šťavnatými masitými listy je jedním z nejvýraznějších představitelů sukulentů, tj. rostlin, které se zásobují vláhou. Denní vložka s extraktem aloe Nefritová svěžest je jemná stejně jako samotné aloe. Dokonale zadržuje vlhkost a pečlivě pečuje o vaše intimní pohodlí. Vložky s výtažkem z aloe jsou dostupné ve dvou velikostech: obvyklé balení s 20 kusy a také intimka v komfortním individuálním balení, které budete mít vždy po ruce.


Vyzkoušejte celou kolekci Nefritová svěžest a vyberte si vložky, které nejlépe odpovídají vašemu životnímu stylu a vašim požadavkům.

vložky tianDe nefritová svěžest, tianDe Plzeň

Vložky tianDe nefritová svěžest, tianDe Plzeň

Vložky tianDe nefritová svěžest, tianDe Plzeň